MEMORY – warsztaty wspierające pamięć i koncentrację 

Celem specjalnie opracowanych, autorskich ćwiczeń jest podniesienie tempa uczenia się dziecka i możliwość szybkiego zapamiętywania dużych ilości informacji. Efekt zajęć będzie pozytywnie wpływał na wyniki w nauce, dzięki czemu stanie się ona łatwiejsza i przyjemniejsza.

Zapraszamy w środy na godz. 16.30 (60 min.)

 

SUPEŁEK - warsztaty logicznego i matematycznego myślenia

Zajęcia, których celem jest rozwijanie logicznego myślenia poprzez niestandardowe metody pracy m.in łamigłówki, szyfry, gry planszowe. To prawdziwa nauka poprzez zabawę, a dzięki takiej formie zajęć są one ciekawsze i bardziej dynamiczne

Zapraszamy we wtorki na godz. 17.00 (60 min.)

 

ROBOTYKA – warsztaty robotyczne z LEGO 

Wykształcenie umiejętności kodowania jest doskonałym wstępem do programowania w przyszłości. Dzięki miniaturowym robotom oraz zestawom do rozwoju marki LEGO każdy uczestnik rozwinie umiejętność kodowania. Na tych zajęciach ograniczeniem jest tylko dziecięca wyobraźnia.

Zapraszamy w środy na godz. 17.30 (60 min.) 

 

BUMCIK – muzyczne zabawy z rurkami bum bum 

Zabawa z rurkami bum bum wprowadzi dzieci w cudowny świat kolorowej muzyki. Podczas zajęć dzieci będą uczyć się podstawowych elementów muzyki, rytmu, melodii i harmonii. Gra na rurkach rozwija kreatywność  i wrażliwość muzyczną u dzieci. 

Zapraszamy w poniedziałki na godzinę 16.30 

 

KUCHCIK - kulinarne podróże

Warsztaty kuchenne to zarówno gotowanie, jak i poznawanie zwyczajów kulinarnych i smakowych innych krajów. Podczas tych podróży pokażemy, które z potraw są nie tylko smaczne, ale i zdrowe, a co najważniejsze wartościowe dla rozwoju dziecka.

Zapraszamy miłośników kucharzenia w poniedziałki na godzinę 17.30 (60 min.)

                          

HAPPY – nauka angielskiego 

Już od najmłodszych lat dzieci powinny rozpocząć swoją przygodę z językiem angielskim. Znajomość angielskiego stała się niezbędną umiejętnością w otaczającym nas świecie. Główną ideą zajęć jest rozwijanie swobodnego posługiwania się językiem angielskim na poziomie adekwatnym do wieku dziecka. 

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki, (zajęcia są w godzinach popołudniowych i trwają 45 lub 60 min. w zależności od grupy wiekowej)

 

FRUTKI – angielsko – hiszpański dla przedszkolaków 

Otwarty umysł maluchów do poznawania świata jest doskonałą okazją do nauki podstaw, nie jednego, ale dwóch języków. Umożliwa to wzbudzenie jeszcze większej śmiałości u dzieci i genialnie pobudza wyobraźnię.

Na zajęcia zapraszamy we wtorki o godz. 17.30

 

POMPONY – tańczymy jak chearleaders 

Te wyjątkowe zajęcia łączą w sobie zarówno gimnastykę i taniec.  Poprzez aktywny ruch poprawia się sprawność ruchowa i muzyczna. Cheerleading wymaga współpracy i komunikacji, a regularna interakcja społeczna w zespole może pomóc zdobyć przyjaciół. 

Zapraszamy w piątki na godz. 16.30 (60 min.)

 

UKULELE – muzyczne doznania

Ukulele to hawajska gitara o wyjątkowym brzmieniu. Nauka na tym instrumencie otwiera nowe horyzonty i wpływa na większą wrażliwość dziecka. Jeśli nie masz instrumentu – nie martw się, mamy na to pomysł.

Godziny zajęć - do ustalenia

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

16:30 Bumcik

16:30 Hiszpański      kl. VIII

16:30 Memory   

16:30 Happy ang.
- klasa IV-VI

16:30 Pompony

17:30 Kuchcik

17:00 Supełek

17:30 Robotyka

17:30 Happy ang.
- klasa IV-VI

Ukulele

 

17:30 Frutki

 

16:30 Happy ang.
- klasa I-III

 
 
 
 

17:30 Happy ang.
- klasa I-III

 

Zgierz 95-100, ul. Lechonia 2

Tel. 513 141 408

kontakt@kredownia.com