MEMORY – warsztaty wspierające pamięć i koncentrację 

Celem specjalnie opracowanych, autorskich ćwiczeń jest podniesienie tempa uczenia się dziecka i możliwość szybkiego zapamiętywania dużych ilości informacji. Efekt zajęć będzie pozytywnie wpływał na wyniki w nauce, dzięki czemu stanie się ona łatwiejsza i przyjemniejsza.

Zapraszamy w środy na godz. 16.30 (60 min.)

 

SUPEŁEK - warsztaty logicznego i matematycznego myślenia

Zajęcia, których celem jest rozwijanie logicznego myślenia poprzez niestandardowe metody pracy m.in łamigłówki, szyfry, gry planszowe. To prawdziwa nauka poprzez zabawę, a dzięki takiej formie zajęć są one ciekawsze i bardziej dynamiczne

Zapraszamy we wtorki na godz. 16.30 (60 min.)

 

ROBOTYKA – warsztaty robotyczne z LEGO 

Wykształcenie umiejętności kodowania jest doskonałym wstępem do programowania w przyszłości. Dzięki miniaturowym robotom oraz zestawom do rozwoju marki LEGO każdy uczestnik rozwinie umiejętność kodowania. Na tych zajęciach ograniczeniem jest tylko dziecięca wyobraźnia.

Zapraszamy w środy na godz. 17.40 (60 min.) 

 

KUCHCIK - kulinarne podróże

Warsztaty kuchenne to zarówno gotowanie, jak i poznawanie zwyczajów kulinarnych i smakowych innych krajów. Podczas tych podróży pokażemy, które z potraw są nie tylko smaczne, ale i zdrowe, a co najważniejsze wartościowe dla rozwoju dziecka.

Zapraszamy miłośników kucharzenia w poniedziałki na godzinę 17.00 (60 min.)

                          

HAPPY – nauka angielskiego 

Już od najmłodszych lat dzieci powinny rozpocząć swoją przygodę z językiem angielskim. Znajomość angielskiego stała się niezbędną umiejętnością w otaczającym nas świecie. Główną ideą zajęć jest rozwijanie swobodnego posługiwania się językiem angielskim na poziomie adekwatnym do wieku dziecka. 

Zajęcia odbywają się w czwartki, (zajęcia są w godzinach popołudniowych i trwają 45 lub 60 min. w zależności od grupy wiekowej)

 

FRUTKI – angielsko – hiszpański dla przedszkolaków 

Otwarty umysł maluchów do poznawania świata jest doskonałą okazją do nauki podstaw, nie jednego, ale dwóch języków. Umożliwa to wzbudzenie jeszcze większej śmiałości u dzieci i genialnie pobudza wyobraźnię.

Na zajęcia zapraszamy we wtorki o godz. 17.40

 

UKULELE – muzyczne doznania

Ukulele to hawajska gitara o wyjątkowym brzmieniu. Nauka na tym instrumencie otwiera nowe horyzonty i wpływa na większą wrażliwość dziecka. Jeśli nie masz instrumentu – nie martw się, mamy na to pomysł.

Godziny zajęć - do ustalenia

 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

16:30 Supełek

16:30 Memory   

16:00 Happy ang.
- klasa V

16:00 Ukulele

17:00 Kuchcik

 
 

17:00 Happy ang.
- klasa I

 
 

17:40 Frutki

17:40 Robotyka

 
 
 
 
 

18:00 Happy ang.
- klasa II-III

 

Zgierz 95-100, ul. Lechonia 2

Tel. 513 141 408

kontakt@kredownia.com