MEMORY - warsztaty wspierające pamięć i koncentrację     

Celem specjalnie opracowanych, autorskich ćwiczeń jest podniesienie tempa uczenia się dziecka i możliwość szybkiego zapamiętywania dużych ilości informacji. Efekt zajęć będzie pozytywnie wpływał na wyniki w nauce, dzięki czemu stanie się ona łatwiejsza i przyjemniejsza.

Zapraszamy w środy na godz. 16.30 (60 min.)

 

SUPEŁEK - warsztaty logicznego i matematycznego myślenia

Zajęcia, którą pomogą rozwinąć umiejętność logicznego myślenia poprzez różne formy zabaw, gier logicznych oraz łamigłówek. To prawdziwa nauka poprzez zabawę. Dzięki uczestnictwu w tych zajęciach żadna tabliczka mnożenia nie będzie już straszna. 

Zapraszamy we wtorki na godz. 18.00 (60 min.)

 

ROBOTYKA - warsztaty robotyczne z LEGO

Wykształcenie umiejętności kodowania jest doskonałym wstępem do programowania w przyszłości. Dzięki miniaturowym robotom oraz zestawom do rozwoju marki LEGO każdy uczestnik rozwinie umiejętność kodowania. Na tych zajęciach ograniczeniem jest tylko dziecięca wyobraźnia.

Zapraszamy w środy na godz. 17.45 (60 min.) 

 

HAPPY – nauka angielskiego

Już od najmłodszych lat dzieci powinny rozpocząć swoją przygodę z językiem angielskim. Znajomość angielskiego stała się niezbędną umiejętnością w otaczającym nas świecie. Główną ideą zajęć jest rozwijanie swobodnego posługiwania się językiem angielskim na poziomie adekwatnym do wieku dziecka. 

Zajęcia odbywają się w czwartki, piątki i soboty (zajęcia są w godzinach popołudniowych i trwają 60 min. dla różnych grup wiekowych)

 

UKULELE – muzyczne doznania

Ukulele to hawajska gitara o wyjątkowym brzmieniu. Nauka na tym instrumencie otwiera nowe horyzonty i wpływa na większą wrażliwość dziecka. Jeśli nie masz instrumentu – nie martw się, mamy na to pomysł.

Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 16.00

 

KUCHCIK - kulinarne przygody

Warsztaty kuchenne to zarówno gotowanie, jak i poznawanie zwyczajów kulinarnych i smakowych innych krajów. Podczas tych podróży pokażemy, które z potraw są nie tylko smaczne, ale i zdrowe, a co najważniejsze wartościowe dla rozwoju dziecka.

Zapraszamy miłośników kucharzenia w piątki na godzinę 16.30 (90 min.)

 

 

Zgierz 95-100, ul. Witkacego 2 lok.6

Tel. 513 141 408

kontakt@kredownia.com