1 - 5 lipiec

Zajęcia dla dzieci, które lubią wyrażać siebie za pomocą różnych form twórczych. Tworzenie i projektowanie stanowi dla nich wspaniałą rozrywkę. Dzieci będą wcielać się w rolę plastyka, fotografa, aktora, a wszystko w formie inspirujących warsztatów.  Będzie zabawa z farbami, wycinankami i dużo prac ręcznych, a nawet warsztat robienia mydełek. Na koniec dzieci przygotują swój, być może najważniejszy w życiu, wernisaż.

8 - 12 lipiec

Podczas tego tygodnia dzieci dużo czasu spędzą na poznawaniu przyrody, bo jako pierwotny gatunek wszystkiego muszą się nauczyć.  Dzieci dowiedzą się jak dawno temu zdobywane było pożywienie i jak tropili zwierzęta. Nasi jaskiniowcy będą musieli zbudować własny szałas i nauczyć się radzić sobie w trudnych warunkach. Forma zajęć będzie uzależniona od pogody, jednak na pewno dzieci przejdą kurs pierwszej pomocy.

22 - 26 lipiec

Podczas pirackiego tygodnia dzieci będą tworzyć własne mapy umożliwiające poznawanie i zdobywanie kolejnych lądów. Na końcu każdej wyprawy będą odnajdywać skarby, które staną się przyczyną wodnej bitwy piratów. Dzieci będą poznawać zwyczaje i przyśpiewki  pirackie oraz samodzielnie przygotują budzące strach stroje. Spotkają się także z przedstawicielami obcych cywilizacji, czyli Ozobotów – piratów z kosmosu.

29 lipiec - 2 sierpień

Ten turnus szczególnie spodoba się dzieciom, które uwielbiają rozwiązywać zagadki. Będą zatem łamigłówki, ukryte informacje i wiele tajemnic do odkrycia. Reporterzy będą musieli sporo się napracować, aby zdobytą wiedzę sprawnie wykorzystać.  Zgromadzony w ciągu całego tygodnia materiał będzie bazą do stworzenia wspólnej gazetki. Nagrodą za wysiłek będzie wizyta w prawdziwej redakcji gazety.

5 - 9 sierpień

Dzieci wcielą się w znane postacie, które na co dzień zajmują się opiniowaniem potraw. Będzie zatem wyprawa do restauracji i spotkanie z prawdziwym kucharzem, a także poznanie zasad zachowania się przy stole. Będą kalambury z kuchennymi akcesoriami. Odbędziemy podróż poprzez przyprawy świata i oczywiście skomponujemy i skonsumujemy piknikowy koszyk na zielonej trawce.

Informacje ogólne

 

 1. Na półkolonie zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat
 2. Każdy turnus trwa pięć dni od poniedziałku do piątku w godz.7:30 – 16:30
 3. Jest możliwość indywidualnego dopasowania godzin przyjścia i odbioru dzieci
 4. W cenie wliczony jest:
  1. Posiłek: drugie śniadanie, obiad oraz owocowy podwieczorek i woda dostępna przez cały dzień.
   Posiłek dostarczany jest przez firmę cateringową.
  2. Wszystkie wyjścia i warsztaty organizowane w ramach danego turnusu
 5. Dzieci mają wykupione NNW
 6. Półkolonie zgłoszone są do Kuratorium Oświaty
 7. Opiekę nad dziećmi sprawują wykwalifikowani wychowawcy na co dzień pracujący z dziećmi
 8. Rezerwacja miejsca wymaga wpłaty zaliczki oraz przekazanie karty kwalifikacyjnej

Zgierz 95-100, ul. Witkacego 2 lok.6

Tel. 513 141 408

kontakt@kredownia.com